KONTAKTAI


Inžinerinių kompetencijų centro vadovė
dr. Giedrė Adomavičienė

mob. tel. +370 61157620,
giedre.adomaviciene@edu.ktk.lt

KONSULTACIJOS

Konsultacijos įmonėms darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, profesinės rizikos vertimo organizavimo klausimais.

Teikiame kokybiškas, profesionalias konsultacijas veikiančioms įmonėms darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, profesinės rizikos vertimo organizavimo klausimais.

Konsultuojame įmonės vadovus, darbuotojų atstovus saugai ir sveikatai bei darbuotojus nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių susirgimų prevencijos ir kitais darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.


KONSULTACIJOS PRADEDANTIEMS VERSLĄ

Pagrindinės klausimų grupės, kurios paprastai yra aktualiausios pradedančiam verslininkui yra:

  1. Verslo idėjos formulavimas. Tai yra vienas iš svarbiausių verslo sėkmės ateityje veiksnių. Pateikiant argumentus padedame atrinkti iš kelių pasiūlytų verslo idėjų pačias priimtiniausias, nurodant kiekvienos iš jų privalumus ir trūkumus. Numatome konkrečias rizikas, kurios gali nulemti verslo sėkmę arba nesėkmę.
  2. Juridinių (įmonių) ir fizinių asmenų steigimas (tipo parinkimas, steigimo procedūros). Konsultacijos metu mes pateikiame visų tipų įmonių, galimų įsteigti Lietuvoje apžvalgą, taip pat argumentuotai padedame apsispręsti dėl įmonės teisinės formos pasirinkimo.
  3. Juridinių (įmonių) ir fizinių asmenų mokesčių sistemos analizė. Raštu pateikiame visą naujausią informaciją apie reikalingus mokėti Valstybei mokesčius.
  4. Galimi verslo finansavimo variantai. Aptariame visus galimus konkretaus pasirinkto verslo finansavimo instrumentus bei padedame pasirinkti labiausiai tinkantį (-čius). Jų gali būti įvairių: paskolos (dažniausiai bankinės arba kreditų unijų), akcijų pardavimas, nepaskirstytas pelnas, lizingo bendrovės ir įrangos gamintojai ar tiekėjai, kredito linija, kredito limitas, faktoringas.