IPC ASSOCIATION

Organizacija, kartu su OEM, EMS, PCB gamintojais kurianti ir plėtojanti elektronikos pramonei skirtus standartus. IPC standartų kriterijai taikomi aukščiausio lygio elektronikos gaminiams, skirtiems pramoninės, medicininės, karinės, jūrinės įrangos gamybai.

Organizacija nuolat atnaujina esamus standartus pagal šiuolaikines technologijas ir medžiagas taikomas gamyboje, kuria mokymų programas, skirtas dirbantiems elektronikos pramonėje. Šie standartai ir metodai padeda siekti aukščiausių gamybos rezultatų, jų laikymasis užtikrina pasitikėjimą tarp klientų ir gamintojų.

Kauno technikos kolegijoje vykdomi kursai

Kauno technikos kolegijoje vykdomi kursai pagal IPC-7711/7721 ir IPC-A-610 standartų mokymų programas. Mokymus baigę dalyviai įgyja teorines žinias ir praktinius įgūdžius, jiems suteikiami tarptautiniai Sertifikuoto IPC Specialisto (CIS) sertifikatai.

Informaciją teikia:
Mokymus veda:
dr. Giedrė Adomavičienė Inžinerinių kompetencijų centro vadovė 0 611 57620giedre.adomaviciene@edu.ktk.lt
Julius Šaltanis Sertifikuotas IPC treneris 0 677 53822julius.saltanis@edu.ktk.lt

Informacija dalyviams


1. Pirmą kartą dalyvaujantiems IPC mokymuose reikia registruotis vienu iš (a arba b) pateiktų variantų:

A variantas) Savarankiškai adresu: REGISTRACIJA
Šioje anketoje užpildoma pirminė informacija ir pateikiamas asmeninis elektroninis paštas. Elektroninis paštas reikalingas atpažinti vartotoją sistemoje. Vedant įmonės pavadinimą, rašykite tik jo dalį ir palaukite, kol bus pasiūlytas iš jau įvestų. 

B variantas) Atsiųsti dalyvaujančiojo vardą, pavardę, įmonės pavadinimą ir adresą, asmeninį elektroninį paštą adresu julius.saltanis@edu.ktk.lt . Dalyvis bus registruotas IPC svetainėje ir informuotas elektroniniu paštu.

2. Užpildžius pirminę informaciją, gausite pranešimą į elektroninį paštą su nuoroda registracijos tęsimui. Jums reikės susikurti naują slaptažodį, kuris bus naudojamas jungiantis prie IPC svetainių.

3. Taip pat prisijungti svetainėje ir pilnai užpildyti anketą, paspaudus Update My Profile.

Jau dalyvavusiems mokymuose reikia prisijungti prie IPCEDGE svetainės ir pilnai užpildyti anketą, paspaudus  Update My Profile. Pamiršus jau naudotą ar neturint prisijungimo slaptažodžio, jį galite pakeisti. Įvedus elektroninį paštą gausite pranešimą su nuoroda, kurią paspaudus, du kartus reikės įvesti naują slaptažodį. Jei galite, nekurkite naujo vartotojo, pamėginkite prisijungti tuo paštu, kurį anksčiau pateikėte registruodamiesi.

Registravimą galima atlikti mokymų metu, tačiau būtina turėti prisijungimą prie asmeninio el. pašto.

Baigusiems mokymus, išduodamas elektroninis sertifikatas, kurį dalyviai gali parsisiųsti ir atsispausdinti. Pirmą kartą sertifikatas turi būti sugeneruojamas: prisijungus prie savo paskyros ipcedge.org svetainėje, spausti ant standarto iliustracijos, išskleisti pirmojo modulio skiltį (Module 1) ir spausti ant „Certificate of Completion IPC-7711/7721C Certification“. Naujame lange paspaudus mygtuką „Get your certificate“ bus sugeneruotas sertifikatas, kurį galima parsisiųsti ar atspausdinti.

Kai sertifikatas sugeneruotas, kitą kartą jį rasite prisijungus prie savo paskyros ipcedge.org svetainėje, dešinėje pusėje „Download Certificates“ skyriuje.

Sertifikatas sugeneruojamas dviem lapo dydžiais – Letter ir A4 formato. Spausdinant rinkitės 2 lapą.

Mokymai vyks nuo 9:00 iki 17:00 val. Numatoma viena 45 min. pietų pertrauka ir dvi pertraukėlės po 10 min. Visa medžiaga suteikiama. Valgyklos nėra, tad pietauti galima šalimais esančioje kavinėje arba vietoje (yra virdulys, puodeliai).

Adresas:  Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35 - 327, LT-50155 Kaunas.
„Kitron elektronikos montažo laboratorija“ (Naujas korpusas, 3 aukštas) kurioje vyksta IPC - 7711/7721 mokymai.
IPC-A-610 standarto mokymams auditorija bus nurodyta užsiregistravus.

Atvykus į kolegiją, nuo pagrindinio įėjimo sukti į dešinę, koridoriaus gale į kairę (praeisite praėjimą tarp korpusų), koridoriaus gale į dešinę ir laiptais į patį viršų. Jei kyla klausimų, teirautis pas budintį arba skambinti 0 677 53822 (Julius).

Automobilių parkavimas galimas aplink kolegiją pagal KET reikalavimus. Norint parkuoti kolegijos vidinėse aikštelėse reikalinga išankstinė registracija, pateikus tel. numerį, vardą, pavardę ir automobilio valstybinį numerį elektroniniu paštu julius.saltanis@edu.ktk.lt bent vieną darbo dieną prieš mokymus. Privažiavus prie 1 aikštelės užkardo skambinti tel.: 8-688-95791, prie 2: 8-616-49511.

Atvykstant viešuoju transportu išlipti „Technikos kolegija“ stotelėje. Maršrutus galite rasti web.trafi.com svetainėje.

Jei turite klausimų, kreipkitės:
 julius.saltanis@edu.ktk.lt
+37067753822. 


Galerija