Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės vizitas KTK

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės vizitas KTK

Rugsėjo 22-ąja dieną Kauno technikos kolegija sulaukė ypatingų svečių - kolegijoje lankėsi  švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė atvyko susitikti su kolegijos vadovais ir bendruomene, susitikimo tikslas - aptarti  su kolegijos veikla susijusių pokyčių, apžvelgti jau nuveiktus darbus bei atvirai su susitikimo dalyviais šiomis temomis padiskutuoti.
 
Vizito metu J. Šiugždinienė susitikimo dalyvius supažindino su planais, kurie turės įtakos aukštojo mokslo institucijoms. Ministrė pabrėžė, kad ateityje didelis dėmesys bus telkiamas į tarptautiškumą, jaunimo skatinimą rinktis studijuoti tiksliuosius mokslus bei specialias mokslo programas prioritetinėse (edukologijos ir informacinių technologijų) srityse. Ministrė su kolegijos bendruomenė aptarė bei diskutavo  apie taikomųjų mokslų finansavimo didinimą bei naujas persikvalifikavimo galimybes. 
 

Vizito metu ministrė pasidžiaugė, kad Kauno technikos kolegija 2022 metais stojusiems studentams griežtai taikė stojamojo balo taisyklę. Pasak jos, šios taisyklės besilaikančių aukštųjų mokyklų šiais metais buvo mažuma.

◀ Grįžti į Įvykiai