SUSITIKIMAS PO 30 METŲ

SUSITIKIMAS PO 30 METŲ

Vasario 25 dieną Kauno technikos kolegijoje viešėjo 1991 metų laidos Autokelių tiesimo ir eksploatacijos (AKES) specialybės absolventų grupė.

Kelių inžinerijos studijų programos kuratorė svečiams ekskursijos po KTK metu pristatė neatpažįstamai pakitusias erdves, teigdama, kad „pagrindinis kolegijos siekis yra ne kiekybinė plėtra, bet aukšta kokybinė paslauga, tenkinanti tiek studijuojančiųjų, tiek darbo rinkos poreikius“.

„Tai užtikrinti gali tik tinkamai derinami visų rūšių ištekliai: žmogiškieji, materialieji ir metodiniai“,– kuratorę papildė ilgametis specialybės dėstytojas V. Valaitis.

Susitikimo dalyviai puikiai įvertino kolegijos erdves, pasiekimus, išsinešė šiltų bei malonių įspūdžių. Po pristatymo vyko nuoširdus ir prisiminimais nuspalvintas susitikimas KTK muziejuje.

Kauno technikos kolegija, skaičiuojanti antrą veiklos šimtmetį, nepamiršta bei saugo savo istoriją ir praeities tradicijas. Taip aukštoji mokykla užtikrina inžinerinės krypties specialistų rengimą, išlaikydama aukštą studijų kokybę ir pokyčius, kurių reikalauja nuolat besivystantis pasaulis.

◀ Grįžti į Įvykiai