Nacionalinis moksleivių konkursas „Rinkis kelią, ne takelį“

Nacionalinis moksleivių konkursas „Rinkis kelią, ne takelį“

Balandžio 25 d. nuotoliniu būdu vyko Kauno technikos kolegijos organizuotas nacionalinis moksleivių konkursas „Rinkis kelią, ne takelį“.

Konkurso metu aštuonios mokinių iš įvairių Lietuvos regionų komandos sprendė teorinius ir praktinius inžinerijos uždavinius. Buvo vertinami mokinių parengti komandų prisistatymai, atsakymai į KTK dėstytojų ir socialinių partnerių parengtus klausimus apie kelių inžineriją bei praktinės užduoties - tilto iš ledų pagaliukų statybos - įgyvendinimas. 

Nugalėtojais šiemet tapo Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos komanda, pagerinusi pernykštį mokyklos rezultatą ir iš antrosios vietos pakilusi ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio. 

II-ąją vietą konkurse užėmė nedaug nuo lyderių atsilikusi Kauno Maironio universitetinė gimnazija, o III-oji vieta šiemet atiteko Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos mokiniams.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, juos parengusiems mokytojams bei socialiniams partneriams - „Kauno Tiltai“, „Eurovia“ bei „Žilinskis ir Co“, kurie svariai prisidėjo prie konkurso įgyvendinimo.

◀ Grįžti į Įvykiai