KTK ir UAB „Ignitis“ bendradarbiavimas

KTK ir UAB „Ignitis“ bendradarbiavimas

Įvairių energetikos įmonių iniciatyvas vienijanti UAB „Ignitis“ programa #EnergySmartSTART  yra skirta moksleiviams ir studentams, kurie nori iš arčiau susipažinti su energetika Lietuvoje.

Būtent šios programos atstovai lapkričio 16 d. viešėjo Kauno technikos kolegijoje.

Susitikimo metu buvo gilintasi į bendradarbiavimo ir naujų strategijų kūrimą, siekiant sudominti moksleivius inžinerinės krypties mokslo sritimi.

Tuo pačiu buvo diskutuojama apie praktikos, stipendijų bei karjeros perspektyvų sudarymą tiek būsimiems, tiek jau esamiems inžinerinio mokslo studentams.

Susitikimo metu buvo aptartas ir #EnergySmartSTART atstovų įsitraukimas į studentų mokymo procesą, kuris leistų studentams praplėsti savo žinias.

Sutarta kartu dalyvauti parodose, lankyti moksleivius, skleidžiant inžinerijos srities perspektyvas, vykdyti bendrus projektus.

Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais #EnergySmartSTART stipendiją jau gavo 5 KTK inžinerinės mokslo srities pirmo kurso studentai.  

Didžiuojamės turėdami šiuos partnerius ir tikime, kad šis bendradarbiavimas atvers dar daugiau galimybių inžinerinių mokslų srityje.

◀ Grįžti į Įvykiai