Konkursas „Rinkis kelią, ne takelį 2022“

Konkursas „Rinkis kelią, ne takelį 2022“

Kovo 26 d. Kolegijoje vykusio kasmetinio konkurso „Rinkis kelią, ne takelį 2022“ nugalėtojais šiemet tapo komanda Lionkav” iš Linkuvos gimnazijos, geriausiai pasirodžiusi protmūšio etape bei parengusi labiausiai kitiems dalyviams įsiminusį prisistatymą. Konkurso nugalėtojai apdovanoti asmeniniais kvietimais pasivažinėti kartingais Kaune arba Vilniuje bei Kolegijos padėkomis ir dovanomis.

II vietą užėmė Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos komanda „Rapolioniukai“, kuriuos KTK partneriai įmonė „Kauno Tiltai“ kviečia į ekskursiją po savo patalpas ir laboratoriją, kur mokinių lauks vaišės ir įvairios veiklos bei pramogos.

Trečiąją vietą konkurse dalijosi Trakų gimnazijos mokiniai, surinkę daugiausiai balų „Kahoot“ viktorinoje, ir Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos komanda „TOVOD“. Bronzinius prizininkus į svečius „Mokslo sriubai“ kviečia Kauno Technikos Kolegija, kur mokinių lauks edukacijos, vaišės ir pramogos bei Kolegijos padėkos ir smulkios dovanos.

Šalia prizininkų, Kauno „Aušros“ gimnazijos komanda apdovanota komisijos padėka už kūrybišką ir originalų prisistatymą, o Šakių r. Griškabūdžio gimnazija, nepabūgusi techninių kliūčių, padėka už atkaklumą ir kūrybišką problemų sprendimą, kurie inžinerijoje svarbūs ne mažiaus nei žinios. Dėkojame visiems dalyviams, organizatoriams, partneriams įmonei „Kauno Tiltai“ ir KTK direktoriui Nerijui Varnui, globojantiems konkursą, ir laukiame visų kitais metais.

◀ Grįžti į Įvykiai