Konkursas „Geriausias elektrotechnikas 2022“

Konkursas „Geriausias elektrotechnikas 2022“

2022-04-15 d. vyko konkursas „Geriausias elektrotechnikas 2022“, kuris buvo skirtas 10-12 kl. moksleiviams. Konkurso tikslas – pasitikrinti praktines žinias elektros grandinių skaičiavimo ir jungimo srityje, skatinti motyvaciją mokytis STEAM mokslus mokyklose.

Konkurso metu buvo pateiktos šios užduotys: teorijos testas iš fizikos mokymo kurso - elektra ir magnetizmas, Omo dėsnis. Praktinė užduotis - Elektros matavimo prietaisų ir energijos imtuvų jungimas į elektros grandinę (kompiuterine programa).

Dalyvavo 14 moksleivių iš Panevėžio, Kaišiadorių ir Kauno gimnazijų. Pirmą vietą užėmė Panevėžio 5-osios gimnazijos moksleivis Liutauras Karosas, surinkęs 48 balus iš 50 galimų. Antrą vietą užėmė tos pačios gimnazijos moksleivis Paulius Giedrikas, surinkęs 47,33 balo. Trečia vieta atiteko Aurai Matuliūkštytei iš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, kuri surinko 42,67 balo. Sveikiname nugalėtojus, linkime ir toliau draugauti su fizika. Konkurso rėmėjai UAB "Schneider Electric Lietuva" ir UAB "Kauno Tiltai".

◀ Grįžti į Įvykiai