Kolegijoje lankėsi Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas D. Gedvilas

Kolegijoje lankėsi Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas D. Gedvilas

Kauno technikos kolegijoje gegužės 18 d. lankėsi ilgamečio kolegijos socialinio partnerio - Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Jis pristatė Lietuvos statybos sektoriaus veiklos iššūkius ir industrijos įmonių lūkesčius, aptarė statybos inžinerijos absolventų rengimo klausimus ir perspektyvas, supažindino su netolima statybos transformacija bei veiklomis, į kurias galėtų aktyviau įsijungti kolegijos bendruomenė.

Prezidentas taip pat apžiūrėjo ir pasidžiaugė kolegijos studijų ir praktinio mokymo erdvėmis, diskutavo su dėstytojais ir tyrėjais apie kolegijos ateities perspektyvas.

Asociacijos vadovas pažymėjo, kad KTK realizuojama Statybos inžinerijos studijų programa ir parengiami absolventai yra gyvybiškai reikalingi įmonėms ir tuo pačiu labai vertinami už parengimo kokybę.

Galvojant apie kokybinę studijų plėtrą, prezidento žodžiais, reikėtų dėmesį kreipti į nekilnojamojo turto valdymo specialistų rengimą, kadangi tokių specialistų poreikis, pasak D. Gedvilo, per artimiausią dešimtmetį išaugs dešimtimis kartų, o jų kuriama pridėtinė vertė statinių savininkams, tame tarpe ir valstybei, bus matuojama ženklia nauda bei padės ne tik užtikrinti tvarų statinio gyvavimo ciklą, bet ir leis taupyti dideles lėšas.

◀ Grįžti į Įvykiai