Kauno technikos kolegijos „Karjeros diena 2022“

Kauno technikos kolegijos „Karjeros diena 2022“

Balandžio 14 d. Kauno technikos kolegijoje vyko „Karjeros diena 2022“. Jos metu 16 įmonių pristatė save bei savo kuriamus gaminius, ateities plėtros planus bei karjeros perspektyvas studentams ir absolventams. Įmonės atstovavo įvairias inžinerines kryptis: elektros, mechanikos, transporto, elektronikos, statybos ir kt. Studentai turėjo galimybę drąsiai klausti įmonių atstovų juos dominančių klausimų, apsikeisti kontaktais, padiskutuoti apie naujausių technologijų galimybes prisijungė dėstytojai bei studijų programų kuratoriai. Vienas svarbiausių „Karjeros diena 2022“ akcentų, įmonių kvietimai studentams:

– Inžinerinės krypties specialybės šiuo metu Lietuvoje ir Europoje yra vienos geidžiamiausių, o verslo specialistų paieškose šiuo metu tai yra pasirinkimas numeris 1. Jeigu anksčiau girdėjome, kad programuotojas yra ateities profesija, prognozuojama, kad kelių metų bėgyje situacija pasikeis inžinierių naudai. Continental tampa daugiafunkciu verslo centru, kuriame darbą galės rasti įvairių inžinerinių sričių specialistai. Toks išsilavinimas suteikia platų supratimą ir žinių bagažą, kuris reikalingas šiame darbe,- sakė Laura Urbonavičiūtė, Continental komunikacijos specialistė.

– Studentai pradėję pas mus dirbti, gali kilti karjeros laiptais. Atėję praktikai ar pirmam darbui, turi visas galimybes tapti daug žadančiu specialistu ir teorines žinias papildyti praktiniais įgūdžiais. Studentų labai laukiame, o jeigu dėl studijų studentas negali dirbti standartiniu, siūlome pamaininį grafiką. Vasarą ir rudenį planuojame plėtrą, kuriai šiuo metu ruošiamės,- dalijosi įžvalgomis UAB „Axioma metering“ personalo specialistė Eglė Pupšienė.

– Įmonėje šiuo metu yra beveik 150 skirtingų pareigybių, dėl to labai aktualu rasti skirtingų inžinerinių sričių specialistų. Žinoma, didžiausią dėmesio dalį skiriame kelių inžinerijos, tačiau labai laukiame ir su automobiliais susijusių studijų programų studentų. Labai svarbu paminėti ir tai, jog įmonė gali apmokėti kelių inžinerijos studijas, po kurių studentas įsipareigoja dirbti mūsų įmonėje, taip pat galime skirti ir stipendijas dar studijuojantiems pažangiems studentams. Laukiami dirbti ar praktiką norintys atlikti studentai,- Greta Babonė, personalo atrankų partneris, UAB „Kelių priežiūra“ atstovė.

Visos karjeros dienos metu įmonių atstovai skaitė pranešimus aktualiomis ir studentams rūpimomis temomis. Į šiuos pranešimus studentai rinkosi gausiai – kiekvienas galėjo artimiau susipažinti su savo srities profesionalais. Pristatytos temos: UAB Axioma Metering – „Prisidėk kartu prie išmaniųjų miestų kūrimo“, VšĮ Teltonika High-Tech Hill – „Karjeros galimybės Teltonikoje“, UAB „Hella Lithuania“ – „HELLA Lithuania” patarimai efektyviam darbo pokalbiui, AB „Kelių priežiūra“ – „Ženk teisingu keliu su AB „Kelių priežiūra“, UAB TEC Industry – „Karjeros galimybės projektavimo srityje“, UAB DOJUS agro – „Autonominis traktorius dabartis ar ateitis?“

◀ Grįžti į Įvykiai