Kaunas tau limpa!

Kaunas tau limpa!

Kauno technikos kolegija kartu su partneriais ir Kauno miestu kviečia visus būsimus studentus įgyti inžinerinį išsilavinimą šiame Nemuno ir Neries upių santakoje esančiame mieste.

Kodėl?

  • Kaune rasi didžiausią studentų koncentraciją Lietuvoje, todėl bendraminčių su kuriais galėsi pasidalinti savo kasdienėmis mintimis tikrai netrūks.
  • Kauno kultūrą pažinti padės unikali tarpukario modernistinė miesto architektūra, muziejai, galerijos, kino, dramos ir muzikiniai teatrai bei įžymioji „Žalgirio“ arenoje, kurioje galėsi pajausti vieną karščiausių krepšinio atmosferų Europoje.
  • Atsipūsk nuo mokslų ir atrask visus Kauno skonius. Nuo klasikinių kaunietiškų spurgų iki populiariausių gastro skonių iš tolimiausių pasaulio kampelių virtuvių, nuo nebrangus gatvės maisto iki dešimtmečius skaičiuojančių vegetariškų ir veganiškų kavinių – čia skaniai pavalgyti ar smagiai praleisti laiką su draugais ras kiekvienas.
  • O jei mėgsti aktyvią veiklą, Kaunas taip pat turi ką pasiūlyti! Šiame mieste rasi 119 krepšinio, 65 futbolo ir 41 tinklinio aikšteles, 7 žirgynus, 8 baseinus, 2 jachtklubus ir 2 ledo arenas, smėlio areną ir net daugiau nei 20 sporto klubų.

Kaunas tau limpa! Atvažiuok, studijuok, prisiklijuok!

Daugiau informacijos apie studijas Kaune rasi: https://studijuokkaune.lt/

 

◀ Grįžti į Įvykiai