„Ateitis priklauso elektronikams“ seminaras karjeros specialistams

„Ateitis priklauso elektronikams“ seminaras karjeros specialistams

Gegužės 18 d. Kauno technikos kolegijoje vyko inciatyvos „Ateitis priklauso elektronikams“ karjeros specialistams organizuotas seminaras.

Jo metu ekonominės plėtros agentūros „Kaunas IN“ verslo skyriaus vadovas Andrius Veršinskas surengė pristatymą tema „Darbo rinka keičiasi: 8 žinutės, ką patarti moksleiviui“. Pristatymo metu buvo gilintasi į besikeičiančią darbo rinką bei jos ateitį, apžvelgti įgūdžiai, kurių reikės ateities specialistams. Tuo pačiu susirinkusiems karjeros specialistams buvo pristatyta „Ateitis priklauso elektronikams“ iniciatyva.

Seminare dalyvavo ir „Continental Lithuania“ bei „Littlefuse LT“  įmonių atstovai, kurie susirinkusiems karjeros specialistams pristatė savo atstovaujamas bendroves, jų veiklą, struktūrą, ateities plėtros planus bei pateikė skaičius apie inžinerinės krypties specialistų trūkumą.

Ypatingo dėmesio sulaukė žurnalo „Reitingai“ vyriausio redaktoriaus Gintaro Safarino pristatymas, kurio metu buvo aiškinamos esminės klaidos, kodėl Lietuvos studentai taip dažnai meta ar keičia studijas. Susirinkę karjeros specialistai gavo naudingų nuorodų ir patarimų kaip padėti jauniems žmonėms pasirinkti norimą ateities profesiją.

Seminaro pabaigoje vyko atvira diskusija, kurios metu buvo nagrinėjama ką daryti, kad daugiau mokinių rinktųsi inžinerinės krypties studijas ir aptarta kuo svarbus karjeros specialistų indėlis mokinių karjeros pasirinkimo procese.

◀ Grįžti į Įvykiai