AB „Ignitis grupė“ vardinės stipendijos

AB „Ignitis grupė“ vardinės stipendijos

Šią savaitę AB „Ignitis grupė“ paskyrė 11 vardinių stipendijų Elektros energetikos programos studentams.

Stipendijas gavo 5 pirmo kurso ir 6 antro kurso studentai. Pirmo kurso EE-3 gr. studentai: Martyšius Matas, Ragelis Arūnas, Rinkevičius Tautvydas, Štreimikis Vitas, Izokas Mantas. Antro kurso EE-2 gr. studentai: Zelbaitė Karolina, Pranckevičius Dominykas, Jakaitis Klaudijus, Grybauskas Aidas, Mockus Justinas, Pakštys Paulius. Sveikiname nugalėtojus. 

Svarbiausi kriterijai skiriant stipendijas buvo mokymosi ar stojimo balas, dalyvavimas su energetika susijusiose veiklose ir atvykimas studijuoti iš įvairiuose Lietuvos regionuose esančių miestelių ar kaimų. Deja mažiausiai balų konkurso dalyviai gavo už dalyvavimą veiklose susijusiose su energetika.  Rekomenduojame tokiems studentams ateityje sudalyvauti įvairiose studentų konferencijose, pristatant su energetika susijusias temas, kurios vyksta daugelyje kolegijų ir universitetų. Taip gaunant papildomai balų ir padidinant šansus laimėti vardinę stipendiją.  

Pačios stipendijos nėra mažos. Per mėnesi studentui bus skirta 300 eur., o tokių mėnesių 10, taigi bendrai studentui bus skirta 3000 eur. 

Linkime studentams gerų mokslo rezultatų ir nepamiršti dalyvauti įvairiose su energetika susijusiose veiklose, kad galėtų ateityje ne tik pretenduoti, bet ir laimėti tokias stipendijas. 

◀ Grįžti į Įvykiai