Turime kuo didžiuotis! KTK absolvento Justino istorija

Turime kuo didžiuotis! KTK absolvento Justino istorija

Tinkami karjeros pasirinkimai ir noras tobulėti visada garantuoja norimą rezultatą! Tai rodo ir dar viena mūsų absolvento Justino sėkmės istorija.
„Mano lūkesčius labiausiai atitiko KTK siūlomo studijų paketo turinys. Traukė ir tai, kad čia kelių statybos inžinieriumi tapti siekiančiam studentui buvo siūlomos labiau su praktika susietos studijos.
Tokiu pasirinkimu nenusivyliau. Studijos KTK suteikė ne tik galimybę teorines žinias papildyti praktika, bet ir galimybę remiantis jau įgytų žinių pagrindu pakoreguoti studijų programą renkantis kitą profilį.
To man prireikė po gamybinės praktikos, kurią atlikau įmonėje stačiusioje viaduką per Galvės gatvę Vilniuje. Per šią gamybinę praktiką susipažinau su projektų ir statybos vadovais, turinčiais labai didelę patirtį. Mane patraukė tiltų statyba. Jau pats žodis tiltas turi ne vieną prasmę. Tai gali būti ir tiltas per upę ir tiltas į ateitį. Kadangi per studijas iki šios praktikos aš buvau gavęs pakankamai žinių, tai galėjau be vargo pakoreguoti savo specializaciją nekeičiant pačios studijų programos“, – apie studijas KTK sako J. Zablackas.
 
Daugiau: Justino sėkmės istorija
◀ Grįžti į Naujienos