KTK veiklos aukštajame moksle 20-metis užaugino ambiciją būti geriausiais

Daugiau nei šimtmetį savo institucinės veiklos skaičiuojančiai Kauno technikos kolegijai (KTK) 20-metis aukštajame moksle nėra ilgas laiko tarpas, tačiau būtent jis žymi naują veiklos kokybę ir iššūkius pirmosios Lietuvoje mokyklos, rengiančios inžinerinė

Skaityti daugiau

KTK karjeros dienos – galimybė pritraukti reikiamus specialistus

Kauno technikos kolegijos (KTK) karjeros dienos išsiskiria ne tik dideliu moksleivių ir studentų susidomėjimu, bet ir žinomiausių Lietuvos ir pasaulio įmonių gausa. Dažnai čia savo karjeros kelią pradeda didžioji dauguma jaunųjų specialistų.

Skaityti daugiau

Ekspertai KTK pripažino lydere net 6 studijų kryptyse

Reitinge Kauno technikos kolegija (KTK) pagerino savo praeitų metų rezultatą.

Skaityti daugiau

Save atrasti padėjusi praktika Vokietijoje

Kelių inžinieriaus profesija vis dar apipinta mitais ir senais stereotipais. Jais iš pradžių tikėjo ir Mykolas Našlėnas, tačiau studijos Kauno technikos kolegijoje ir praktika Vokietijoje šiuos mitus visiškai sunaikino ir atvėrė naujas karjeros galimybes.

Skaityti daugiau

Septintasis studentiškas sezonas didžiajame autosporte

Kauno technikos kolegijos (KTK) „Racing Division“ komanda šiemet išgyvena tikrus amerikietiškus kalnelius – nuo puikaus starto Latvijoje iki „stogo“ Suomijoje.

Skaityti daugiau

Nuo statybų Anglijoje iki Norvegijos ir Lietuvos

Deividas Lietuvą pirmą kartą paliko būdamas dar 18-likos su tuometine savo mergina, buvusia klasioke. Po 18 metų klajonių po pasaulį, įgyvendintų unikalių projektų ir puikios karjeros, vyras nusprendė jau su sukurta šeima grįžti į gimtinę.

Skaityti daugiau