Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena

        Sausio 13 – osios įvykiai įrašyti ir Kauno technikos kolegijos istorijos atmintyje. Jie kruopščiai saugomi Kolegijos muziejaus archyvuose. 1991 metų sausio 13 – osios naktį tarp Lietuvos  Respublikos gynėjų, žuvusių prie Vilniaus televizijos bokšto, buvo ir mūsų mokyklos  1981 metų statybos specialybės absolventas Titas Masiulis. Didžiuojamės, kad Titas Masiulis mokėsi mūsų mokykloje. Jis čia subrendo kaip Lietuvos patriotas.

 

       2018 m. sausio 12 d. Kauno technikos kolegijos bendruomenės atstovai aplankė Laisvės gynėjo Tito Masiulio amžino poilsio vietą Petrašiūnų kapinėse ir pagerbė jo atminimą.

 

        Mes suprantame savo Laisvės kainą ir didžiuojamės Didvyriais, kurie Ją iškovojo.

◀ Grįžti į Naujienos