Edukacija „Duonos kelias iki stalo“

Edukacija „Duonos kelias iki stalo“

Šių metų rugpjūčio 28 dieną grupė Kauno technikos kolegijos bendruomenės narių dalyvavo Prienų krašto muziejuje vykusioje edukacijoje „Duonos kelias iki stalo“. Muziejaus darbuotojos pristatė duonos kepimo istoriją, tradicijas, kepimo procesą. Edukacijos dalyviai galėjo ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti procese: susiformuoti duonos kepalėlius, išsikepti ir parsivežti į namus.

Išvykos dalyviai taip pat aplankė 2018 m. atstatytą ir konsekruotą Balbieriškio Rožinio Švenčiausios mergelės Marijos bažnyčią, kurią projektavo architektas Vilius Urbonas, inžinierinius skaičiavimus savo baigiamajame diplominiame darbe atliko Kauno technikos kolegijos 2017 metų Statybos inžinerijos programos absolventas Rokas Urbonas, statė UAB „Archis“, darbams vadovavo Jonas Urbonas. Pagrindinis statybų rėmėjas informacinių technologijų UAB „Teltonika“ vadovas Arvydas Paukštys su šeima ir jo bendrovės darbuotojai.

Edukacinės išvykos rėmėjas UAB „Linetera“, kuriai vadovauja Kauno politechnikumo (dabar KTK) 1982 metų Automobilių remonto ir eksploatacijos (ARE) specialybės absolventas Vytas Tamošaitis.

◀ Grįžti į Naujienos