Absolvento diena

Absolvento diena

     Š.m. balandžio 27 d. Kauno technikos kolegijos KTK ALUMNI draugija pakvietė į absolvento dienos susitikimą tema „Tautiškumo ir žmogiškumo dermė. 2018 – Vydūno metai“.

 

    Šiais metais minime filosofo, didžiojo lietuvių humanisto, rašytojo Vilhelmo Storostos (Vydūno) 150-ąsias gimimo metines. Tarp tautinio atgimimo asmenybių jis išsiskiria tvirtu įsitikinimu, kad tautiškumas yra ne tikslas sau, o žmogiškumo ugdymo sąlyga. Renginio dalyviams buvo parodytas  Kauno technikos kolegijos studentų kurtas filmas “100 žingsnių į laisvę ir save“, kuriame pristatomas žymiausias Mažosios Lietuvos kultūros veikėjas, mąstytojas, filosofas Vydūnas. Apie laisvės prasmę filme diskutuoja VDU prof. Liudas Mažylis, doktorantai Egidijus Balandis ir Gediminas Kasparavičius bei KTK studentai.

 

   Plačiau apie Vydūną susirinkusiems papasakojo poetė, knygų sudarytoja ir redaktorė, švietimo renginių organizatorė  Dalia Poškienė.

 

     Susitikimo metu savo dainomis renginio dalyvius džiugino KTK studentų grupė „Skolinti būgnai“. Renginys baigėsi bendravimu prie kavos puodelio, fotografija prisiminimui ir tradiciniu KTK Alumni draugijos tortu.

◀ Grįžti į Naujienos