Play video button
11/15/2023

MOKYMAI PAGAL „IZOLIACIJOS, ĮŽEMINIMO IR ĮNULINIMO VARŽŲ MATUOTOJO MOKYMO PROGRAMĄ“

Įgyjama kompetencija: gali dirbti izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotoju.

11/08/2023

KTK kelių inžinieriams – verslo parama

Nors Lietuvoje į kelių sektorių investuojama vis daugiau, o šalyje pradėti vykdyti ambicingi projektai, tarp kurių „Via Baltica“ ir „Rail Baltica“, tačiau jauni žmonės vis rečiau atsisuka į šią perspektyvią sritį.

10/26/2023

MOKYMAI PAGAL „IZOLIACIJOS, ĮŽEMINIMO IR ĮNULINIMO VARŽŲ MATUOTOJO MOKYMO PROGRAMĄ“

Kviečiame į mokymus pagal „Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo mokymo programą“.

10/12/2023

Kauno technikos kolegijos įvaizdis internete - geriausias Lietuvos kolegijų tarpe

Dirbtiniu intelektu paremtas įrankis „Repsense“ išanalizavo populiariausių Lietuvos universitetų ir aukštųjų mokyklų įvaizdį internete. Šiame sąraše Kauno technikos kolegija pateko į geriausiųjų penketuką.

09/07/2023

#EnergySmartSTART programa padės pasiruošti VB egzaminams: siūlo nemokamas fizikos ir matematikos pamokas net 500 abiturientų

Įvairias energetikų iniciatyvas vienijanti programa #EnergySmartSTART pradeda bendradarbiavimą su „mokosi.lt“ ir nuo šių metų rudens siūlo nemokamas nuotolines fizikos bei matematikos pamokas abiturientams.

08/11/2023

Nuo Afrikos dykumų iki Lenkijos karinių poligonų

Prieš gerą trejetą metų suburta „Adotas & KTK Racing Team“ bekelės entuziastų komanda, kurios inžinierių pagrindą sudaro Kauno technikos kolegijos (KTK) studentai ir absolventai, spėjo sudalyvauti ne vienose išsižioti priverčiančiose varžybose.

07/26/2023

Mama ir dukra – vienos iš nedaugelio Lietuvos moterų, dirbančių išskirtinai vyriškomis laikomose srityse

KTK dėst. Rasa Musteikytė Žygienė autotransporto inžinerijos mokslus baigė prieš 15 metų, o šiandien moters pramintu taku žengia ir jos dukra – elektronikos inžinierė Rūta Žygaitė Jančaitė.

07/13/2023

Tyrimas: per metus moksleivių ir studentų palankumas energetikos sektoriui – augo

„Ignitis grupė“ iniciatyva KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto atliktas tyrimas parodė, kad karjeros perspektyvas energetikos sektoriuje mato 72 proc. apklaustų šalies gyventojų – 5 proc. punktais daugiau nei pernai.