Play video button
09/27/2022

Save atrasti padėjusi praktika Vokietijoje

Kelių inžinieriaus profesija vis dar apipinta mitais ir senais stereotipais. Jais iš pradžių tikėjo ir Mykolas Našlėnas, tačiau studijos Kauno technikos kolegijoje ir praktika Vokietijoje šiuos mitus visiškai sunaikino ir atvėrė naujas karjeros galimybes.

09/20/2022

Septintasis studentiškas sezonas didžiajame autosporte

Kauno technikos kolegijos (KTK) „Racing Division“ komanda šiemet išgyvena tikrus amerikietiškus kalnelius – nuo puikaus starto Latvijoje iki „stogo“ Suomijoje.

07/26/2022

Nuo statybų Anglijoje iki Norvegijos ir Lietuvos

Deividas Lietuvą pirmą kartą paliko būdamas dar 18-likos su tuometine savo mergina, buvusia klasioke. Po 18 metų klajonių po pasaulį, įgyvendintų unikalių projektų ir puikios karjeros, vyras nusprendė jau su sukurta šeima grįžti į gimtinę.

07/19/2022

Būsimi elektros ir energijos inžinerijos studijų krypčių pirmakursiai galės pretenduoti į 3000 eurų stipendiją

„Ignitis grupė“ planuoja skirti iki 150 tūkst. eurų finansinę paramą valstybiniams universitetams ir kolegijoms, vykdančioms elektros ir (arba) energijos inžinerijos studijų programas.

07/13/2022

EPSO-G, „Amber Grid“, „Litgrid“ ir „Tetas“ skirs per 100 tūkst. eurų būsimų energetikų stipendijoms

Pasirinkus šias profesijas, neteks sukti galvos dėl darbo – jų poreikis augs trigubai.

07/05/2022

Ministerija iš dalies finansuos 700 ukrainiečių studijas, tačiau aukštosios mokyklos pasigenda sistemos aiškumo

Viceministras sako, jei norinčiųjų studijuoti bus daugiau, bus vertinama, ar rasis galimybių finansuoti ir daugiau vietų.

06/27/2022

Moterys šios profesijos vis dar vengia, o be reikalo – laukia įdomus darbas ir didžiulės perspektyvos

Stojančiųjų į inžinerinės pakraipos specialybes Lietuvos aukštosiose mokyklose skaičius per pastaruosius penkerius metus sumažėjo beveik perpus.

06/23/2022

Nuo dėstymo iki legendinių bagių varžybų

Tomas Mickevičius – KTK dėstytojas, kuris žavi kolegas ir studentus ne tik savo pozityvumu, bet ir neišmatuojama aistra autosportui, o konkrečiai – bagiams.