Autotransporto elektronika - 6533EX001

Išsamiai apie studijų programą

https://www.aikos.smm.lt/studijuoti/_layouts/15/Asw.Aikos.RegisterSearch/ObjectFormResult.aspx?o=LO&f=MokGal&key=2836_2017&pt=of&ctx_sr=8Gzz1EUgIeKfy0cWNVrrVdABKo0%3d

Studijų programos tikslas

Studijų programos tikslas - parengti analitiškai mąstančius autotransporto elektronikos specialistus, gebančius projektuoti ir diegti elektroninę įrangą, parinkti ir valdyti diagnostinę bei remonto įrangą, organizuoti elektroninių ir mechatroninių sistemų diagnostiką, sudaryti technologinius darbų procesus.

Kodėl verta rinktis šią studijų programą?

Programa orientuota į praktinę veiklą, jos turinys pagrįstas realiais inžinieriaus kvalifikacijai reikalingais poreikiais.

Studijų programa yra tarpkryptinė, nes įgyjamos elektronikos inžinerijos bei transporto inžinerijos kompetencijos.

Studijos realizuojamos koncentruotai ir intensyviai, praktiniai įgūdžiai formuojami moderniose laboratorijose.

Dėstytojai – savo srities specialistai; kiekvieną dalyką veda dėstytojai, turintys specifinių tam tikros srities žinių.

Suteikiama galimybė pasirinkti vieną iš dviejų specializacijų: lengvųjų automobilių diagnostika arba krovininių automobilių diagnostika.

Suteikiama galimybė įgyti tarptautinės patirties pagal Erasmus+ programą.

 
Kviestiniai lektoriai

Nuotraukos 03

Arminas Petrovas

Direktorius
UAB „Euronoras“

 

Patirtis autotransporto elektronikos srityje. Automobilių remontas, elektronikos diagnostika ir remontas ir techninė automobilių priežiūra. Automobilių restauravimas.                                                                                 

Nuotraukos 09

Evaldas Banys

Direktorius

UAB „Vairoma

 

Patirtis autotransporto elektronikos srityje. Automobilių elektrinių vairo stiprintuvų mazgų gedimų diagnostika, elektronikos, programavimo, mechanikos ir hidraulikos žinios elektrinių vairo stiprintuvų mazgų remonte.                           

Nuotraukos 07

Vytautas Žygas

Inžinierius-meistras

„Chiptuning.lt

 

Patirtis autotransporto elektronikos srityje. Automobilių diagnostika ir elektronikos programavimas, automobilių saugos ir komforto sistemos. Lengvųjų automobilių pakabos ir važiuoklės sandara ir elektronika. Lengvųjų automobilių transmisijos sandara ir elektronika.                                                           

Nuotraukos 04

Vaidas Naujokas

Direktoriaus pavaduotojas
UAB „Atomis“

 

Patirtis autotransporto elektronikos srityje.Industrinės elektronikos  ir automobilių elektronikos remontas ir programavimas. Darbo su diagnostikos priemone  CarProg žinios.

 

 

Nuotraukos 10

Laurynas Jokužis

Vadovas ir valdybos pirmininkas UAB „Elinta Motors“

Lietuvos elektromobilių asociacija

 

Patirtis autotransporto elektronikos srityje. Elektromobilių ir elektromobilių stotelių gamyba ir programavimas. Įvairių elektronikos  įrenginių ir prietaisų gamyba.

Tarptautinės galimybės Pasirinkę šią studijų programą studentai turi galimybę studijuoti pagal Erasmus+ studentų mobilumo programą Austrijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Maltos, Portugalijos bei Turkijos aukštosiose mokyklose bei atlikti Erasmus+ praktikas užsienio įmonėse.
Karjeros galimybės Įgyta kvalifikacija suteikia teisę dirbti inžinieriais įmonėse, teikiančiose automobilių transporto elektros ir elektronikos sistemų diagnostikos paslaugas, dirbti padalinių vadovais šalies ir atskirų regionų įmonėse užsiimančiose kita veikla, susijusia su automobilių eksploatavimu ir priežiūra, kurti nuosavą verslą.
Studijų tęstinumo galimybės Absolventai gali tęsti studijas universitete ir įgyti magistro kvalifikacinį laipsnį.

Baigiamasis vertinimas

Baigiamasis darbas

EKSPERTŲ VERTINIMO IŠVADOS

DOKUMENTAI