"Pušynėlio" vasara 2014

2014.08.29
Dainu svente1

Birželio 25-29 d. kolektyvas dalyvavo Baltijos šalių studentų dainų šventėje "Gaudeamus XVII", vykusioje Latvijos mieste Daugpilyje. Čia kartu su kitais Lietuvos, Latvijos ir Estijos aukštųjų mokyklų šokių kolektyvais KTK šokėjai žygiavo įspūdingose eitynėse su fakelais miesto gatvėmis, surengė du koncertus Daugpilio olimpiniame centre ir vieną pasirodymą Stropi vasaros estradoje. 

Vos dieną pailsėję namuose, liepos 1 d. kolektyvas vyko į Vilnių, kur dalyvavo Lietuvos dainų šventės "Čia mano namai" šokių dienos "Sodauto" renginiuse. Kartu su kitais Lietuvos ir užsienio lietuvių kolektyvais 12 „Pušynėlio“ porų šoko dviejuose  koncertuose Lietuvos futbolo federacijos stadione. Šiems pasirodymams teko paruošti 10 naujų šokių, kai kurie jų liks kolektyvo repertuare.

Rugpjūčio pirmomis dienomis „Pušynėlis“ vėl vyko į Latviją, šį kartą į Jaunjalgavos miestą, kur dalyvavo šio miesto gimtadienio šventės renginiuose. Su kolektyvo vėliava KTK šokėjai žygiavo šventinėje eisenoje, šoko dviejuose koncertuose miesto centrinėje aikštėje ir vasaros estradoje. Į šią koncertinę kelionę vyko 8 šokėjų poros, parodė 7 šokius, kuriuos šiltai priėmė vietos žiūrovai.

„Turininga ir įspūdžiais turtinga vasara baigiasi. O rugsėjį mes vėl rinksimės repeticijose ir ruošimės kitiems studentiško šokio renginiams. Iki!“ - Urtė Zagurskytė, "Pušynėlio" šokėja.

Daugiau nuotraukų rasite čia.