Kviečiame į elektronikos gaminių remonto, modifikavimo ir taisymo mokymus

2020.09.17
sert skelbimas 2020 top

Kviečiame į elektronikos gaminių remonto, modifikavimo ir taisymo mokymus pagal IPC - 7711/7721 standartą. Mokymų ir sertifikavimo programa skirta įgyti IPC specialisto (CIS) sertifikatą.

Sertifikavimo programos moduliai:

  1. IPC Politika ir procedūros / Bendros procedūros
  2. Laido paruošimas ir litavimas
  3. Išvadinių komponentų įlitavimas ir išlitavimas
  4. SMT Chip ir MELF komponentų įlitavimas ir išlitavimas
  5. SOT, SOIC, QFP komponentų įlitavimas ir išlitavimas
  6. PLCC komponentų įlitavimas ir išlitavimas
  7. PCB takelių remontas
  8. PCB laminato remontas
  9. Lako sluoksnio remontas

Mokymų data: 10.05 - 08 d., trukmė: 4 dienos. Kursai mokami.

Registracija iki spalio 2 dienos, el. p.: giedre.adomaviciene@edu.ktk.lt

Informaciją teikia Giedrė Adomavičienė

Mob.: +370 611 57620

Mokymų turinys

Dalyviai užsiėmimų metu mokomi surasti, atpažinti ir suremontuoti elektroninių gaminių gedimus. Teorinės dalies metu supažindinami su IPC organizacija, standartų taikymu ir paskirtimi. Tinkamu elgesiu darbo vietoje, priežiūra, elgesiu su gaminiais. Tipinėmis litavimo operacijomis, seka ir metodais. Supažindinami su įranga, įrankiais ir medžiagomis. Apžvelgiami tipiniai elektronikos komponentai. Mokomi atpažinti ir įvertinti galimus litavimo defektus bei jų priežastis (pagal IPC-A-610 standartą).

Praktinių užsiėmimų metu atliekamos litavimo užduotys – plokštės ir komponentų paruošimas litavimui, paviršinių (SMD) ir išvadinių (THD) komponentų išlitavimas ir įlitavimas mokomosiose plokštėse. Laidų nužievinimas, balinimas, litavimas tarpusavyje ir į plokštę, nutrūkusių takelių, aikštelių ir metalizuotų kiaurymių remontas. Plokštės valymas, ESD reikalavimai. Litavimo kokybės patikra, defektų taisymas.

Mokymų metu suteikiamos visos medžiagos, įrankiai ir literatūra. Esant poreikiui, mokymų programa pritaikoma pagal įmonės poreikius, akcentuojant ar papildant aktualiais metodais ir reikalavimais.

Esant poreikiui, mokymų data gali būti derinama pagal įmonės poreikius.