KTK Racing Division stovykloje – pasiruošimas 2019 metų sezonui

2019.01.24
DSC1357 2

Žiemą visas veiksmas autosporto pasaulyje tarytum apmiršta ir ilsisi po ilgo ir alinančio sezono. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

Ką mes nuveikėme pabaigę 2018-ųjų sezoną? Padėkojome savo partneriams ir bičiuliams už visas gražias kartu išgyventas akimirkas ir pasiekimus, ir pradėjome regzti ateinančio – 2019-ųjų metų sezono planus! Komanda daug dirbo ir tarėsi, kur šiemet važiuoti pasibaigus „Autoplius Fast Lap“ race, ir endurance varžyboms, kokią technika ruošti, kokiose disciplinose ji dalyvaus, kaip atrodys šiemet, ir ką parodyti Jums – tiems kurie sekate komandos gyvenimą ne tik varžybų metu. Idėjų buvo, ir yra daug, tačiau praeitais metais išbandytos ilgų distancijų lenktynės mus sužavėjo. Jose atsiskleidžia ne tik pilotų galimybės, tačiau ir visa likusi komanda. Varžybų, ar šalių kuriose planuojame važiuoti dar neatskleisime, nes dar deriname 2019-ųjų sezono biudžetą ir kalbamės su komandos partneriais, tačiau pažadame - bet kokiu atveju bus linksma!

Visą tekstą rasite čia:
http://ktkracing.lt/naujienos/155-ktk-racing-division-stovykloje-pasiruosimas-2019-metu-sezonui?fbclid=IwAR2t926JHlvVXxMs5KbbKQ-voTlU6h_wUjvQhuJYGNqKDJRTFTyDXRYa7NE