KTK komanda Lietuvos kolegijų sporto šventėje

2019.06.11
IMG 20190608 195319

Birželio 8 dieną Šventojoje vyko Lietuvos kolegijų dėstytojų, darbuotojų ir studentų sporto šventė. Jau tradicija tapusioje šventėje, šiemet dalyvavo atstovai iš septynių Lietuvos kolegijų, tarp kurių ir komanda iš Kauno technikos kolegijos.

Nepabūgę vasariškos kaitros, dėstytojai ir darbuotojai varžėsi keturiose rungtyse – baudų metimo, smiginio, šaudymo bei linksmosios estafetės.

Kauno technikos kolegija, po įnirtingų varžybų, gali didžiuotis iškovota pirmąja vieta bendroje įskaitoje. Antroje vietoje liko komanda iš Vilniaus kolegijos, o garbinga trečioji vieta atiteko patiems varžybų šeimininkams – Klaipėdos valstybinės kolegijos komandai.

Be prizines vietas iškovojusių komandų žaidynėse dalyvavo ir atstovai iš Kauno kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos, Jūreivystės aukštosios mokyklos bei Kauno miškų aplinkos inžinerijos kolegijos.  

Kauno technikos kolegijos atstovai iškovojo ne tik pagrindinį sporto šventės prizą – pirmosios vietos taurę, bet ir gausybę medalių. Baudų mėtymo rungtyje vyrų kategorijoje pirmąją vietą laimėjo Nerijus Aleknavičius, kuris taip pat iškovojo ir pirmąją vietą smiginio rungtyje. Baudų mėtyme moterų kategorijoje pirmosios vietos medaliu pasipuošė Aurelija Budaitė. Smiginio rungtyje Tomas Mickevičius užėmė antrąją vietą. Šaudymo rungtyje nepralenkiama buvo Jorūnė Valčiukaitė, kuri taip pat drauge su Sonata Paulauskiene, Edgaru Sarapinu ir Mindaugu Kuklieriumi linksmosios estafetės rungtyje laimėjo sidabrą. 

IMG 20190608 201316 1

Sveikiname puikiai pasirodžiusią komandą!