KTK – geriausi tavo karjeros sprendimai

2019.03.04
IMG 8004 copy web

Vasario 27 d. vyko renginys KTK – GERIAUSI TAVO KARJEROS SPRENDIMAI. Į renginį buvo kviečiami ne tik kolegijos studentai, bet ir moksleiviai, kuriems buvo pristatyta Kauno technikos kolegija bei paaiškintos 2019 m. studentų priėmimo sąlygos, studijų tęstinumo galimybės. Renginio svečiai galėjo dalyvauti edukacijose „Žaibas... gamtos stebuklas ar kasdienybė?“ ir  “Fizikos eksperimentų virtuvė“. 

Geriausius karjeros sprendimus, praktikos ir darbo vietas siūlė įmonės: AB „Kauno tiltai“, AB „ESO“, AB „Achema“, AB „Lietuvos energijos gamyba“, UAB „TOBIS“, UAB „KMT“, UAB „Agrokoncernas“, UAB „Elmova“,  UAB „PEIKKO Lietuva“, UAB „AKORDAS-1“, UAB „CarPro LT“,  UAB „Littelfuse LT“, UAB „Tetas“, UAB „Scania Lietuva“, UAB „Elinta“, UAB „Betonika“, UAB „Kitron“, UAB „HELLA Lithuania“, UAB „CV-Online LT“, UAB „Continental Automotive Lithuania" , UAB „SV Technika“, UAB „Baltec CNC Technologies“, UAB „Kauno keliai“, UAB „Sweco Lietuva“, UAB „Volvo Lietuva“, UAB „Littec“, UAB „MARS LIETUVA“, UAB „Elektromontuotojas”,  VDU Žemės ūkio akademija ir Kauno regioninis karo prievolės ir komplektavimo skyrius.

Šis renginys - tai puiki galimybė moksleiviams pabendrauti su KTK studentais, dėstytojais, apsispręsti dėl studijų pasirinkimo,  studentams - surasti praktikos vietą ar būsimą darbo vietą, o darbdaviams – jaunus bei perspektyvius darbuotojus.

Dėkojame visiems renginio dalyviams.

IMG 8043 copy web

IMG 8083 copy web

IMG 8050 copy 2

IMG 8189 copy web