KTK direktorius išrinktas Kauno krašto Pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidiumo nariu

2021.07.01
KKPDA konferencija 2021 06 29 1 3024x1512
Birželio 29 d. vykusioje Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos (KKPDA) konferencijoje išrinktas naujasis šios asociacijos prezidentas – AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas. Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija veikia jau 32 metus ir yra Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narėKonferencijos metu ketverių metų kadencijai išrinkti KKPDA prezidiumo nariai.
Stiprinat mokslo ir verslo bendradarbiavimą ir įvertinus pasiektus rezultatus, į KKPDA prezidiumą išrinktas Kauno technikos kolegijos direktorius Nerijus Varnas.
1930 metų balandžio 12 d. buvo įsteigta pirmoji Lietuvoje gamybininkų ir prekybininkų organizacija – Lietuvių prekybininkų, pramonininkų ir amatininkų sąjunga, kuri vėliau pasivadino Verslininkų sąjunga. Po beveik 60-ies metų, 1989 m. gruodžio 22 d. buvo įsteigta Kauno pramonininkų asociacija, kuri šiuo metu vienija 47 narius. Vystantis veiklai, formuojantis naujiems veiklos prioritetams bei įsijungiant naujiems nariams, 1996 m. rugpjūčio 15 d. asociacija buvo perregistruota ir pavadinta Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija (KKPDA).