Kauno Technikos Kolegija: netradicinis vaizdo sprendimas - pasiteisino

2021.07.08
Untitledkgk

Kauno technikos kolegija (KTK) šiemet, bene, vienintelė iš visų aukštųjų mokyklų nusprendė žengti netradiciniu keliu ir su humoru doze pakviesti rinktis inžinerines studijas.

Kartu su partneriais, Lietuvoje gerai žinoma kūrybos studija „Wide Wings“, KTK visuomenei pasiūlė netradicinį, humoristinį sprendimą, kuris atrodė gana rizikingas, tačiau visus lūkesčius pateisino.

https://www.youtube.com/watch?v=X9dJZ2FyOCI

Pasak KTK Studijų komunikacijos tarnybos vadovės Rūtos Užkūrienės, partnerių pasiūlyta idėja buvo netradicinė, sukėlė nemažai diskusijų, tačiau abejingų nepaliko.

„Niekada nesirinkome įprasto, tradicinio kelio. Daugiau nei prieš penkerius metus pirmieji šalyje pasiūlėme pieštinę, komiksų, superherojų idėją, vėliau sekė pieštinė komunikacija socialiniuose tinkluose, animaciniai vaizdo filmukai kviečiantys rinktis inžinerines studijas.

Visada ieškojome ir norėjome šio to daugiau. Tad ir šis pasiūlymas mums patiko. Žinoma, į jį reikia žiūrėti šiek tiek su šypsena, suprasti, kad juo norime paprovokuoti, pakviesti padiskutuoti apie inžineriją ir jos suteikiamas galimybes, kad ir iš kur tu būtum.

Tikrai džiaugiamės mūsų partnerių pagamintu produktu ir jau turime daug puikių atsiliepimų iš jaunų žmonių, kurie būtent ir yra mūsų tikslinė auditorija.

Dabar net pajuokaujame, kad būtų įdomu pamatyti ir tęsinį, kaip sekasi Jonui Kauno technikos kolegijoje“, - su šypsena pasakoja R. Užkurienė.

KTK Studijų komunikacijos tarnybos vadovės teigimu, greta netradicinio sprendimo, kolegija taip pat paruošė ir gana klasikinį, inžinieriaus galimybes pristatantį vaizdo filmuką.

„Pirmasis vaizdo filmukas yra skirtas mūsų tikslinei auditorijai ir diskusijai. Antrasis jau yra kur kas solidesnis ir parodo, tai ką daro inžinieriai, ką kuria ir kokioje aplinkoje dirba. Šis sprendimas skirtas bendrai populiarinti inžinerines studijas, partneriams iš užsienio šalių ir tarptautinei komunikacijai.

Manome, kad šie du visiškai skirtingai požiūriai puikiai vienas kitą papildys ir atneš maksimalų rezultatą“, - vaizdo filmukus pristato ir įvertinti kviečia KTK atstovė.

 https://www.youtube.com/watch?v=E0auwu36qYg