„Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklą gavo Kauno technikos kolegijos Medžiagų apdirbimo inžinerijos profesinio bakalauro programa.

2020.06.05
Untitled20200605

Penktus metus iš eilės vykdomo projekto „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklai įteikti net  8 inžinerinės ir IT pakraipos studijų programoms. Tarp laimėtojų – Kauno technikos kolegijos Medžiagų apdirbimo inžinerijos profesinio bakalauro programa.

Projekto metu kartu su verslo atstovais peržiūrimas studijų programos turinys bei mokymo metodai, pateikiamos rekomendacijos aukštosioms mokykloms dėl programos tobulinimo priemonių, siekiant ugdyti studentus pagal darbo rinkos poreikius. Į peržiūrų darbo grupes įsitraukė atstovai iš daugiau nei 50 skirtingų užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonių, įsikūrusių/veikiančių arba iš Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Visagine. Iš viso buvo peržiūrėtos 9 studijų programos. Suteikti 8 „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklai

Studijų programų peržiūra leidžia įmonėms detaliai susipažinti su programos turiniu, gauti išsamius komentarus iš atstovų ir teikti rekomendacijas, pagal kurias programa bus tobulinama. Dalyvavimas šioje iniciatyvoje skatina įmones aktyviai dalintis savo patirtimi su akademine bendruomene, įsitraukti į studijų programos tobulinimą nuo pat pradžių ir užtikrinti, kad gaunamos žinios studentams suteiks rinkoje reikalingų įgūdžių.

Programoms, kurioms pagal įmonių rekomendacijas parengiamas tobulinimo planas, suteikiamas „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas. Daugelis šį kokybės ženklą gavusių aukštųjų mokyklų programų sulaukia didesnio abiturientų susidomėjimo, per pastaruosius metus stojančiųjų skaičius į įvertintas programas augo net iki 77 proc.