„FL Technics“ Kauno technikos kolegijai padovanojo išskirtinę dovaną – lėktuvo fiuzeliažo priekinę dalį

2020.08.19
123454331 b23febc9 deb9 4027 b14e 97a49fa52656

„FL Technics“, didžiausia rytų ir vidurio Europje orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonė, 2020 m. rugpjūčio 17 d. Kauno technikos kolegijai (KTK) įteikė neįprastą dovaną – priekinę „Airbus A320“ lėktuvo fiuzeliažo dalį.

Pasak KTK direktoriaus pavaduotojo infrastruktūrai Povilo Stalioraičio, orlaivio dalis bus naudojama studentus praktiškai mokyti įvairių lėktuvų remonto ir priežiūros darbų: dažymo, valymo, kniedijimo ir kt.

„Jau kelis metus bendradarbiaujame su Kauno technikos kolegija ir kviečiame jų studentus atlikti praktiką „FL Technics“ angaruose. Dovanodami „Airbus A320“ dalį prisidedame prie KTK studijų kokybės gerinimo ir geresnio studentų parengimo, praktikos angare metu ne prie visų orlaivio techinio aptarnavimų darbų yra galimybė prisiliesti fiziškai dėl įpatingai griežtų aviacinių reikalavimų, o tokio simuliatoriaus įrengimas suteikia galimybę užpildyti šią spragą.

Per ateinančius metus Kauno technikos kolegijos studentams planuojame surengti išskirtines paskaitas su inžinieriais ir mechanikais, per kurias studentai ne tik gautų naujausias žinias, bei praktiškai susipažintų su aviacija ir mechanikos kryptimi“, – komentavo „FL Technics“ personalo vadovė Renata Gailiūnienė

„Džiaugiamės turėdami galimybę KTK Aviacijos specialistų rengimo centre įsirengti pirmąjį ir vienintelį tokio tipo simuliatorių Lietuvoje.

Mūsų tikslas yra kuo geriau paruošti jaunus savo srities profesionalus, suteikiant ne tik teorines, tačiau ir taip būtinas praktines žinias. Partnerystė su „FL Technics“ leidžia užtikrinti geresnę studijų ir praktinio mokymo kokybę ir lyderiauti aviacijos specialistų praktinio mokymo kontekste“, – sakė Kauno technikos kolegijos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Povilas Stalioraitis