Sutartis su UAB „Baltec CNC Technologies“ - naujos galimybės „Medžiagų apdirbimo inžinerijos“ studentams

2014.11.25
ResizedImage600450 sutartis1

2014 m. lapkričio 24 d. Kauno technikos kolegijos (KTK) direktorius Nerijus Varnas ir UAB „Baltec CNC Technologies“ (BCT) valdybos pirmininkas Gintaras Rimša pasirašė institucijų bendradarbiavimo sutartį. Institucijų vadovai aptarė bendrus veiklų projektus.

Vienas jų, sudaryti sąlygas BCT praktinio mokymo ir gamybos bazėje KTK dėstytojams tobulinti dalykines kompetencijas, o „Medžiagų apdirbimo inžinerijos“ studijų programą pasirinkusiems studentams įsisavinti ir įprasminti teorines žinias ir įgyti praktinius įgūdžius būsimos profesinės veiklos srityje.

BCT kiekvienais metais priims KTK studentus į praktiką gamybos, technologijų ir kokybės kontrolės skyriuose. Studentams, atliekantiems praktiką gamybos skyriuje, ir stropiai vykdantiems jiems patikėtas užduotis, bus mokama įmonės stipendija.

Susitikimo metu diskutuota apie galimybę „Medžiagų apdirbimo inžinerijos“ studijų programos studentams studijų metu, baigus BCT organizuojamus kursus, įgyti tarptautinius sertifikatus, pripažįstamus visose Europos sąjungos šalyse.

 

sutartis

 

UAB „Baltec CNC Technologies“ – tai plataus spektro metalo apdirbimo įmonė, siūlanti įvairias metalo apdirbimo, programinio tekinimo, frezavimo paslaugas, taip pat teikia suvirinimo ir dažymo paslaugas. Specializuotas gamybos padalinys gamina tikslius mechaninius komponentus programinio valdymo staklėmis. Gaminami preciziniai komponentai ir visiškai surinkti mazgai, skirti automobilių, medicinos ir matavimo įrangos gamintojams.

Įmonė technologinių įrengimų parką nuolat atnaujina pasaulyje pripažintų gamintojų „Deckel Maho Gildemeister“, „Mitutoyo“, „Hahn+Kolb“, „Tungaloy“ įranga, nes yra oficiali šių įmonių prekybos ir priežiūros atstovė Baltijos šalyse.