AVIACIJOS INŽINIERIŲ IR ORLAIVIŲ MECHANIZMŲ TECHNINIO EKSPLOATAVIMO SPECIALISTŲ TRŪKUMAS – DIDĖJANTI PROBLEMA NE TIK LIETUVOJE, BET IR VISAME PASAULYJE

2020.08.14
OMTE

Sparti Lietuvos oro uostų plėtra sukuria geriausias sąlygas čia steigtis pasaulinio lygio orlaivių remonto paslaugų teikėjams. Kauno oro uostas netrukus turės labiausiai išvystytą ir pritaikytą infrastruktūrą orlaivių remonto (angl. MRO - Maintenance, Repair and Overhaul) angarų statybai visame Baltijos regione.

Atsižvelgdama į šios srities plėtrą, aviacijos inžinierių poreikį, Kauno technikos kolegija į Orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo studijų programos praktinę bazę bei jos infrastruktūrą investavo daugiau kaip 1,2 milijono eurų. Perspektyvoje planuojama investuoti dar pusę milijono eurų ir tapti viena lyderiaujančių mokymo bazių ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijo regione.

Orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo studijų programa pasižymi aukšta studijų kokybe. Tokį įvertinimą pateikė Civilinės aviacijos administracija, kuri atliko studijų programos atitikties Europos Komisijos (EK) reglamento Nr. 1321/2014 III priedo (66 dalies) reikalavimus. Gaunat EK patvirtintą licenciją, absolventams yra užskaitoma studijų turinio teorinė dalis, todėl licencijuoti aviacijos inžinieriai bei specialistai turi puikias perspektyvas siekti tarptautinės karjeros.

Orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo studijos laukia Tavęs Kauno technikos kolegijoje !