„Atverk2“

2019.04.09
20190405 144652 1

Š.m. balandžio mėn.05 d. baigėsi metus trukęs Lietuvos inžinerinės pramonės įmonių asociacijos LINPRA organizuotas ir kartu su atrinktais Lietuvos aukštųjų mokyklų studentais bei dėstytojais įgyvendintas socialinio verslumo projektas „Atverk2“. 

Jame dalyvavo ir  Kauno Technikos Kolegijos  studentai kartu  su dėstytoja Kristina Burneikiene. Mūsų jungtinė komanda susidedanti  iš Kauno Technikos Kolegijos ,  Kauno Technologijos Universiteto ir Marijampolės kolegijos šiame projekte pristatydama savo sukurtą socialinio verslo produktą , laimėjo I-ąją vietą.

„Atverk 2“ projekto išskirtinumas – aukštųjų mokyklų studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų skatinimas per pramonės revoliucijos „Pramonė 4.0“ prizmę. Europos pramonės dabartis – skaitmeninė pramonė, robotizuotos ir automatizuotos gamyklos, kuriose darbus atlieka mašinos ir robotai, o žmonės juos tik prižiūri. Projekte dalyvavo devynios aukštosios mokyklos:  du universitetai ir septynios valstybinės kolegijos, tame tarpe ir Kauno Technikos Kolegija.