Atsinaujinusi KTK automobilių remonto praktikos laboratorija

2020.10.26
Jurate web 5224

Mes, Kauno Technikos Kolegija, jau 100 metų sėkmingai rengiame skirtingų krypčių inžinierius. Ugdydami būsimus savo srities profesionalus, daug investuojame į pažangią mokymo bazę, pedagogų kvalifikaciją, šiuolaikines praktinio mokymo priemones ir turinį, kurį orientuojame tvarumo ir darnios aplinkos kryptimi. Viena iš tokių priemonių - atsinaujinusi ir modernizuota KTK automobilių remonto praktikos laboratorija, kuri buvo įsteigta 2015 m.

Siekiant užtikrinti aukštesnę atliekamų paslaugų kokybę, servise sumontuota naujausia įranga, atnaujintos inžinerinės sistemos, įrengtos patogesnės ir jaukesnės erdvės. Čia bus atliekamas platus spektras įvairių automobilių ir jų dalių techninio aptarnavimo bei remonto darbų. Nuo šiol studentai gali susipažinti su daug didesnėmis automobilių remonto darbų subtilybėmis ne tik teoriškai, bet šį procesą stebėdami bei patys praktiškai dalyvaudami automobilių remonto procese.

Studijų programos „Automobilių techninis eksploatavimas“ studentai jau pirmame kurse galės įgyti praktinių pirminių automobilio techninės priežiūros įgūdžių. Vėlesnių kursų studentai šioje remonto praktikos laboratorijoje galės ne tik įtvirtinti teorines žinias, tobulinti praktinius automobilių techninės priežiūros bei einamojo remonto įgūdžius, atlikti praktiką, bet ir vykdyti užsakomuosius mokslo taikomuosius tyrimus bei eksperimentinės plėtros darbus.

Laboratorijoje  dirba aukštą kvalifikaciją bei didelę darbinę patirtį turintys darbuotojai. Automobilių remontas atliekamas modernia įranga bei įrankiais. Kolegijos  profesionalams savo technikos priežiūrą patiki  net ir Kauno medikai.

„KTK Automobilių servisas“ yra ne tik studentų praktinio mokymo bazė, bet teikia paslaugas ir išorės klientams, taip kuriant pridėtinę vertę studentams, kolegijai ir mūsų socialiniams partneriams.

KTK Automobilių servisas teikia paslaugas išorės klientams adresu:

Algirdo g. 56B, darbo laikas I – VI nuo 8.30 iki 17.00.

Telefonas +370 62682000

Jurate web 5213

Jurate web 5227