1.111png

Sausio 13 d.

2021.01.12

Sausio 13 d. - Laisvės gynėjų  diena.

Plačiau »
joshua rawson harris KRELIShKxTM unsplash

Mokslinė konferencija Inžinerinės ir edukacinės technologijos 2021: Aukštojo mokslo ir verslo sinergija Europos Žaliosios Strategijos kontekste

2021.01.11

2021 metų balandžio 29 dieną kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Inžinerinės ir edukacinės technologijos 2021: Aukštojo mokslo ir verslo sinergija Europos Žaliosios Strategijos kontekste.

Plačiau »
IMG 4970 copy

Autotransporto elektronika – kai dabartis pasiveja ateitį

2021.01.05

Greičiausiai nerasite nei vieno automobilio, pagaminto paskutinįjį dešimtmetį, kuriame nebūtų vienos ar kitos rūšies elektronikos. Jau tapo įprasta, kad didžiojoje daugumoje automobilių kiekvieną dieną vis daugiau integruojama įvairiausių elektros sistemų ir prietaisų, kurie tiesiogiai siejasi su komfortu, prabanga ir naujausiomis technologijomis. O kas kuria ir diegia šias technologijas į mūsų automobilius? Apie Kauno technikos kolegijos Autotransporto elektronikos (AE) specialybės subtilybes pasakoja šios studijų programos kuratorė Rasa Žygienė.

Plačiau »
Inzinierius

Padangių inžinieriai, kuriantys mažus stebuklus

2020.12.17

Dangų raižantys lėktuvai buvo romantizuojami visais laikais. Tačiau šiandien tai, bene, sparčiausiai pasaulyje besivystanti sritis, kurios specialistų stygius jaučiamas absoliučiai visuose kontinentuose.

Plačiau »
KTK str. viduje antra

Kauno technikos kolegija – inžinerijos studijų lyderė Lietuvoje

2020.12.17

Metų pabaigoje žurnalas „Reitingai“ tradiciškai pristato Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinimo rezultatus. Jau kelerius metus iš eilės savo pozicijų tarp trijų geriausių Lietuvos kolegijų neužleidžia techninės inžinerinės krypties specialistus rengianti Kauno technikos kolegija. Net 75 proc. šios kolegijos studijų krypčių įvardijamos kaip geriausios Lietuvoje.

Plačiau »
sergey zolkin m9qMoh scfE unsplash

Inžinerinės grafikos konkursas

2020.12.16

2020 metų gruodžio 12 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos inžinerinės grafikos ir geometrijos draugijos (LIGGD) kartu su VGTU inžinerinės grafikos katedra organizuojamas Inžinerinės grafikos konkursas „ Standartas – brėžinio kokybės garantas“. 

Plačiau »
pexels sevenstorm juhaszimrus 439416

Vidutinės ar jaunesnės kartos inžinierių tiesiog nėra

2020.12.16

Lietuvoje darbo rinkoje susidariusi paradoksali situacija: Užimtumo tarnybos specialistai skundžiasi vis labiau augančiu bedarbių skaičiumi, o verslininkai – darbuotojų stygiumi. Dauguma verslininkų trūkstamų darbuotojų problemą sprendžia juos įsiveždami iš Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos ar net Vidurinės Azijos, kur pragyvenimo lygis ir darbo užmokesčiai yra ženkliai mažesni nei Lietuvoje.

Plačiau »
001 lab

Elektros energetika – kas tai?

2020.12.07

Elektros energija ir jos dėka veikiantys elektriniai prietaisai tapo tokiais mūsų įprastais palydovais, kad jų svarbą pastebime tik dingus elektrai ir jiems nustojus veikti. O ar kada nors susimąstėte, kas padeda elektrai atkeliauti į mūsų namus, rūpinasi jos gamyba ir elektros tinklais?

Taip – tai elektros energetikos inžinieriai. Apie specialybės subtilybes plačiau sutiko papasakoti Kauno technikos kolegijos Elektros energetikos studijų programos vadovas dr. Gediminas Daukšys.

Plačiau »
markus winkler Kn l9o5220Y unsplash

NUOTOLINĖS EDUKACIJOS MOKSLEIVIAMS

2020.12.04

KVIEČIAME MOKSLEIVIUS Į NUOTOLINES EDUKACIJAS

Plačiau »
5034 391dc2a08947ed33d0cdd43092f21965

Trims kultūros ir meno atstovams įteikti aukščiausi Kultūros ministerijos apdovanojimai

2020.11.30

Didžiuojamės, sveikiname ir siunčiame šilčiausius linkėjimus mūsų absolventui, KTK dėstytojui Rolandui Januliui, kuris
buvo apdovanotas aukščiausiu Kultūros ministerijos skiriamus apdovanojimu – garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
Mūsų kolega įvertintas už didelius nuopelnus ir meistrystę restauruojant kultūros paveldą, už svarų indėlį prikeliant kultūros paveldo statusą turinčią Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklą (Alytaus r.) naujam gyvenimui.

Plačiau »