KTK Racing Division

Autoklubas – tai automobilistų (Kauno technikos kolegijos autofanų klubas) būrelis.

Veikla: KTK autoklubas užsiima automobilių ruošimu autosportui, dalyvauja įvairiuose autosporto renginiuose, aktyviai leidžia laisvalaikį. Klubo nariai ne tik darbuojasi garaže, bet ir organizuoja aktyvią veiklą: organizuoja mėgėjiškas automobilių slalomo varžybas, teisėjauja, bendradarbiauja su kartodromu „Kartlandas“, bendrauja su remėjais, palaiko ryšius su kitomis komandomis, atstovaujančiomis garsius prekinius ženklus, modeliuoja autoklubo strateginius planus ir talkina, formuojant Kauno technikos kolegijos įvaizdį.

Šiuo metu į klubo veiklą įsitraukę 35 studentai iš automobilių techninio eksploatavimo ir autotransporto elektronikos studijų programų.

Internetinė svetainė: https://ktkracing.lt/

Nariai: kviečiami visi, nebijantys darbo prie automobilių, turintys gerą nuotaiką bei gerų įdėjų.

Siekiai: dalyvauti įvairiuose autosporto renginiuose, siekti gerų rezultatų, garsinti Kauno technikos kolegijos vardą.

Patalpos: KTK Autoklubas naudojasi Kauno technikos kolegijos patalpomis, esančiomis greta KTK BOSCH praktinio mokymo centro. Patalpos aprūpintos reikiamais įrankiais, kurių asortimentą klubas stengiasi kuo dažniau atnaujinti.

Autoklubo automobiliai: BMW 318 is, Honda civic 1.5i, Honda CRX.

ĮDOMU

Medalis skiriamas Š. Užgiriui už automobilių saugumą

WP 20150418 04 14 01 Pro

 

KTK Autoklubas apie inžinierių Šarūną Užgirį

Šarūnas Užgiris prisidėjo prie projekto kuriant greičiausią pasaulyje automobilį. 1970 m. automobilis „Blue Flame“ pasiekė pasaulio rekordą, išvystydamas didesnį nei 1000 kilometrų per valandą greitį.

Plačiau:

Sarunas-Uzgiris

https://www.youtube.com/watch?v=oR0JbTd6ZT0

https://www.youtube.com/watch?v=nOFVUNoT5wE