Biblioteka

Apie biblioteką

Didžioji žmonijos visų sričių žinių dalis gyvuoja tik popieriuje, knygose – popierinėje žmonijos atmintyje. Todėl tik knygų sankaupa, biblioteka yra vienintelė žmonių giminės viltis ir nesunaikinama atmintis.

A. Šopenhaueris

 

BIBLIOTEKA ŠIANDIEN

Biblioteka – kolegijos padalinys, teikiantis ir užtikrinantis informacines paslaugas bei prieigą prie informacijos resursų, kaupiantis dokumentų fondą, padedantį kolegijai įgyvendinti studijų tikslus.

Biblioteka – tai ne tik į lentynas sukrautos knygos. Tai žmonės, kuriems rūpi būti pasaulio įvykių sūkuryje, tai – naujausios informacinės technologijos, tai – renginiai ir nuoširdus bendravimas.

Kolegijos bibliotekos fondu, kompiuteriais bei kitomis teikiamomis paslaugomis gali naudotis visi KTK studentai, dėstytojai ir darbuotojai, užsiregistravę bibliotekoje.

Kolegijos biblioteka nuolat papildo fondus naujais leidiniais. Bibliotekoje nuolat veikia naujai gaunamų knygų parodos, rengiami teminiai stendai.

Kauno technikos kolegijos biblioteka dalyvauja šalies projektuose, asociacijose, remiančiuose ir skatinančiuose bibliotekų automatizavimą ir t.t.

Vykdomi projektai:

  • Lietuvos akademinių bibliotekų tinklas – LABT
  • Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija – LMBA
  • Lietuvos integrali bibliotekų informacijos sistema – LIBIS
  • Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacija – LKBA